Siedziba główna XBEE
Siedziba główna XBEE
Inne języki i kraje
+352 691 6689 69 info@xbee.com Dumontshaff · L-3841 Schifflange

„Pakiet naturalnych enzymów!”

Dr. Shinji Makino, PhD, odkrył pakiet naturalnych enzymów specyficznie działających na płynne ropopochodne paliwa: olej napędowy, benzynę, olej opałowy, paliwa żeglugowe, paliwa ciężkie, biopaliwa i inne. Zespół doktora Makino opracował przepis na naturalny dodatek do paliwa znany obecnie jako Xbee.

Technologia enzymowa Xbee, na rynku amerykańskim znana pod nazwą Soltron, istnieje ku satysfakcji użytkowników na całym świecie już od roku 1995. Efektywnie uszlachetnia paliwa w najróżniejszych dziedzinach: transporcie publicznym i usługach, kolejnictwie, rybołóstwie, na statkach morskich i śródlądowych, rolnictwie, transporcie drogowym i.t.d..

Enzymatyczna biotechnologia Xbee jest płynnym uszlachetniaczem wszelkiego rodzaju płynnych paliw kopalnych, popularnie zwanym dodatkiem do paliw.

Jest on owocem wieloletnich prac badawczych japońskiego zespołu pod pracującego nadzorem Dr. Shinji Makino, PhD, łączącym biotechnologię i enzymy otrzymane z liści drzew. Enzymy te są najsilniejszym katakizatorem odkrytym w naturze.
Xbee nie jest chemicznym dodatkiem do paliw nie niszczy zatem silników ani żadnych mechanicznych części (zobacz stronę Gwarancje).

Xbee to mniej wody, mniej pleśni i likwidacja bakterii w Twoim paliwie. Zatem mniej osadów i mniej zatorów w częściach Twojego silnika.

Jednak biotechnologia enzymowa oznacza również niższe koszty eksploatacji i znacznie mniej problemów technicznych. I na koniec, Xbee oznacza mniejszą emisję spalin a co za tym idzie mniej zanieczyszczeń, oraz eliminacja nadmiernego zużycia paliwa bez wzblędu na to czy jest to diesel, benzyna, olej opałowy, paliwa żeglugowe, paliwa ciężkie (HFO/IFO) czy nawet biopaliwa.

Więcej wiadomości na Facebooku