Our websites
Our websites
International/English
Belgie
Deutschland
España
France
Nederland
Schweiz
Sverige
Việt Nam
+48 (0) 58 553-26-06 info@xbee.com.pl ul. Nadmorska 17 | PL-80341 Gdansk
XBEE Enzyme Fuel Technology www.xbee.com
XBEE Benelux www.xbee.nl | www.xbee.be
XBEE Fuel Technology Germany GmbH www.xbeefuel.de XBEE Shop
XBEE Ibérica www.xbee.es
XBEE Benelux www.xbee.nl
Smart Energy Sweden AB www.xbee.se
2K Technology & Trading www.xbee.vn

„Pakiet naturalnych enzymów!”

Dr. Shinji Makino, PhD, odkrył pakiet naturalnych enzymów specyficznie działających na płynne ropopochodne paliwa: olej napędowy, benzynę, olej opałowy, paliwa żeglugowe, paliwa ciężkie, biopaliwa i inne. Zespół doktora Makino opracował przepis na naturalny dodatek do paliwa znany obecnie jako Xbee.

Technologia enzymowa Xbee, na rynku amerykańskim znana pod nazwą Soltron, istnieje ku satysfakcji użytkowników na całym świecie już od roku 1995. Efektywnie uszlachetnia paliwa w najróżniejszych dziedzinach: transporcie publicznym i usługach, kolejnictwie, rybołóstwie, na statkach morskich i śródlądowych, rolnictwie, transporcie drogowym i.t.d..

Enzymatyczna biotechnologia Xbee jest płynnym uszlachetniaczem wszelkiego rodzaju płynnych paliw kopalnych, popularnie zwanym dodatkiem do paliw.

Jest on owocem wieloletnich prac badawczych japońskiego zespołu pod pracującego nadzorem Dr. Shinji Makino, PhD, łączącym biotechnologię i enzymy otrzymane z liści drzew. Enzymy te są najsilniejszym katakizatorem odkrytym w naturze.
Xbee nie jest chemicznym dodatkiem do paliw nie niszczy zatem silników ani żadnych mechanicznych części (zobacz stronę Gwarancje).

Xbee to mniej wody, mniej pleśni i likwidacja bakterii w Twoim paliwie. Zatem mniej osadów i mniej zatorów w częściach Twojego silnika.

Jednak biotechnologia enzymowa oznacza również niższe koszty eksploatacji i znacznie mniej problemów technicznych. I na koniec, Xbee oznacza mniejszą emisję spalin a co za tym idzie mniej zanieczyszczeń, oraz eliminacja nadmiernego zużycia paliwa bez wzblędu na to czy jest to diesel, benzyna, olej opałowy, paliwa żeglugowe, paliwa ciężkie (HFO/IFO) czy nawet biopaliwa.

Więcej wiadomości na Facebooku