Our websites
Our websites
International/English
Belgie
Deutschland
España
France
Nederland
Schweiz
Sverige
+48 (0) 58 553-26-06 info@xbee.com.pl ul. Nadmorska 17 | PL-80341 Gdansk
XBEE Enzyme Fuel Technology www.xbee.com
XBEE Fuel Technology Germany GmbH www.xbeefuel.de Xbee Shop
XBEE España www.xbee.es
XBEE Benelux www.xbeebenelux.nl
Smart Energy Sweden AB www.xbee.se

„Szeroki zakres opakowań zadowoli wszystkich!”

Naturalny dodatek do paliw Xbee jest dostarczany w buteleczkach (samochody, jachty), pojemnikach 5-cio i 20-to litrowych (autobusy i TIR-y) oraz beczkach (duże firmy przewozowe, statki).

Xbee zredukuje problemy techniczne spowodowane obecnością wody lub bakterii w zbiornikach.

Co więcej, enzymatyczna biotechnologia nadaje się idealnie do utrzymania Twoich urządzeń w czystości, pomoże podczas zimowego postoju łodzi czy we właściwym funkcjonowaniu kotła olejowego po kilkumiesięcznej przerwie w pracy. Regolarne stosowanie Xbee często pomaga zaoszczędzić na kosztach obsługi (dłuższe ofresy międzu wymianami oleju, znacznie rzadsza wymiana filtrów, brak czyszczenie zbiorników i zapchanych dysz, i.t.d.).

Xbee jest płynnym dodatkiem wzbogacającym paliwo. Popularnie zwanym „uzupełniaczem” silnika i paliw. 100% naturalny skład Xbee odróżnia go od standardowych dodatków chemicznych. Ten naturalny dodatek do paliw składa się w 99.5% ze wzbogaconej nafty i 0.5% koncentratu enzymu otrzymanego z lisci drzew.

Technologia paliwowa enzymu Xbee w cechowanych butelkach 250-ml (24-pack)

Xbee jest naturalnym, organicznym dodatkiem do paliw ropopochodnych. Dodatek może być stosowany do wszystkich paliw (benzyna, olej napędowy, olej opałowy, paliwa ciężkie, biodiesel, bioetanol, i.t.d.) w stosunku 1 :4,000 (jeden litr Xbee na 4,000 litrów paliwa). Zaleca się również dodawanie Xbee przed rozpoczęciem napelniania zbiornika, co powoduje znacznie lepsze wymieszanie Xbee z paliwem i szybsze oczyszczanie paliwa.

Technologia paliwowa enzymu Xbee w cechowanych butelkach 1-lt (12-pack)

Idealny rozmiar opakowania dla zużywających mniejszą ilość paliwa (samochody prywatne, łodzie turystyczne, olejowe ogrzewanie domowe, i.t.d.).
1-lt cechowana butelka pozwala na poprawę spalania prawie 4,000 litrów paliwa: diesla, benzyny, biopaliw, olejów roślinnych, i.t.d.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, pojemnik 5-litrowy

To opakowanie przeznaczone jest dla mniejszych przedsiębiorców (rolników, dostawców, kierowców TIR-ów, i.t.d.).
Ten 5-litrowy pojemnik uszlachetni 20,000 litrów paliwa.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, pojemnik 20-litrowy

Ta wielkość opakowania najlepiej odpowiada firmowym flotom samochodowym (samochodów osobowych, dostawczych, TIR-ów, i.t.d.) różnych rozmiarów, jak również lokalnym stcjom paliw i dystrybutorom paliw.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, 208-litrowa beczka

To opakowanie przeznaczone jest dla zużywających duże ilości paliw: flot TIR-ów, autobusów lub samochodów osobowych, statków rybackich (trawlerów, tuńczykowców, i.t.d.), statków morskich i sródlądowych (pogłębiarki, holowniki, promy, masowce, tankowce i.t.d.)…

Technologia paliwowa enzymu Xbee, 24,000-litrowy isotainer

Irmy petrochemiczne dostarczające swoim klientom paliwa z dodatkiem Xbee mają swoje specjalne opakowania. Ten 24-tonowy zbiornik może uszlachetnić ok. 100,000 t paliwa.

Koszt naturalnego dodatku do paliw Xbee stanowi mniej niż 1% ceny paliwa!!!

Poradnik użytkownika

Enzymatyczny dodatek Xbee jest płynnym uszlachetniaczem paliw, popularnie zwanym „uzupełniaczem” silnika i paliw. Niemniej nalezy pamietać, że Xbee jest naturalną biotechnologią, a nie dodatkiem chemicznym. Wykorzystuje on możliwości określonych enzymów (naturalne białka) wpływania na strukturę cząstek węglowodorowych i poprawia ich właściwości. Wynikiem tego działania jest znaczące obniżenie emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń, jak również poprawa wykorzystania energii wzbogaconego paliwa.

Wiecej informacji można znaleźć w Opis Techniczny.

Instrukcja stosowania: Xbee należy dodawać w stosunku 1 do 4,000 podczas napełniania zbiornika. Inne dozowanie Xbee nie wpływa w żaden sposób negatywnie na silnik (bez względu na jego rodzaj). Zaleca sie dodawać Xbee przed napełnieniem zbiornika.

Środel do oczyszczacz paliwa Xbee jest doskonałym dyspersantem, usuwa szlam i osady wywołane nadmiernym stosowaniem standardowych dodatków lub używaniem paliwa złej jakości. Po pierwszym użyciu dodatku enzymatycznego Xbee w paliwie mocno zanieczyszczonym może wystapić zapychanie się filtrów.

Więcej wiadomości na Facebooku