Our websites
Our websites
International/English
Belgie
Deutschland
España
France
Nederland
Schweiz
Sverige
Việt Nam
+48 (0) 58 553-26-06 info@xbee.com.pl ul. Nadmorska 17 | PL-80341 Gdansk
XBEE Enzyme Fuel Technology www.xbee.com
XBEE Benelux www.xbee.nl | www.xbee.be
XBEE Fuel Technology Germany GmbH www.xbeefuel.de XBEE Shop
XBEE Ibérica www.xbee.es
XBEE Benelux www.xbee.nl
Smart Energy Sweden AB www.xbee.se
2K Technology & Trading www.xbee.vn

„Szeroki zakres opakowań zadowoli wszystkich!”

Naturalny dodatek do paliw Xbee jest dostarczany w buteleczkach (samochody, jachty), pojemnikach 5-cio i 20-to litrowych (autobusy i TIR-y) oraz beczkach (duże firmy przewozowe, statki).

Xbee zredukuje problemy techniczne spowodowane obecnością wody lub bakterii w zbiornikach.

Co więcej, enzymatyczna biotechnologia nadaje się idealnie do utrzymania Twoich urządzeń w czystości, pomoże podczas zimowego postoju łodzi czy we właściwym funkcjonowaniu kotła olejowego po kilkumiesięcznej przerwie w pracy. Regolarne stosowanie Xbee często pomaga zaoszczędzić na kosztach obsługi (dłuższe ofresy międzu wymianami oleju, znacznie rzadsza wymiana filtrów, brak czyszczenie zbiorników i zapchanych dysz, i.t.d.).

Xbee jest płynnym dodatkiem wzbogacającym paliwo. Popularnie zwanym „uzupełniaczem” silnika i paliw. 100% naturalny skład Xbee odróżnia go od standardowych dodatków chemicznych. Ten naturalny dodatek do paliw składa się w 99.5% ze wzbogaconej nafty i 0.5% koncentratu enzymu otrzymanego z lisci drzew.

Technologia paliwowa enzymu Xbee w cechowanych butelkach 250-ml (24-pack)

Xbee jest naturalnym, organicznym dodatkiem do paliw ropopochodnych. Dodatek może być stosowany do wszystkich paliw (benzyna, olej napędowy, olej opałowy, paliwa ciężkie, biodiesel, bioetanol, i.t.d.) w stosunku 1 :4,000 (jeden litr Xbee na 4,000 litrów paliwa). Zaleca się również dodawanie Xbee przed rozpoczęciem napelniania zbiornika, co powoduje znacznie lepsze wymieszanie Xbee z paliwem i szybsze oczyszczanie paliwa.

Technologia paliwowa enzymu Xbee w cechowanych butelkach 1-lt (12-pack)

Idealny rozmiar opakowania dla zużywających mniejszą ilość paliwa (samochody prywatne, łodzie turystyczne, olejowe ogrzewanie domowe, i.t.d.).
1-lt cechowana butelka pozwala na poprawę spalania prawie 4,000 litrów paliwa: diesla, benzyny, biopaliw, olejów roślinnych, i.t.d.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, pojemnik 5-litrowy

To opakowanie przeznaczone jest dla mniejszych przedsiębiorców (rolników, dostawców, kierowców TIR-ów, i.t.d.).
Ten 5-litrowy pojemnik uszlachetni 20,000 litrów paliwa.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, pojemnik 20-litrowy

Ta wielkość opakowania najlepiej odpowiada firmowym flotom samochodowym (samochodów osobowych, dostawczych, TIR-ów, i.t.d.) różnych rozmiarów, jak również lokalnym stcjom paliw i dystrybutorom paliw.

Technologia paliwowa enzymu Xbee, 208-litrowa beczka

To opakowanie przeznaczone jest dla zużywających duże ilości paliw: flot TIR-ów, autobusów lub samochodów osobowych, statków rybackich (trawlerów, tuńczykowców, i.t.d.), statków morskich i sródlądowych (pogłębiarki, holowniki, promy, masowce, tankowce i.t.d.)…

Technologia paliwowa enzymu Xbee, 24,000-litrowy isotainer

Irmy petrochemiczne dostarczające swoim klientom paliwa z dodatkiem Xbee mają swoje specjalne opakowania. Ten 24-tonowy zbiornik może uszlachetnić ok. 100,000 t paliwa.

Koszt naturalnego dodatku do paliw Xbee stanowi mniej niż 1% ceny paliwa!!!

Poradnik użytkownika

Enzymatyczny dodatek Xbee jest płynnym uszlachetniaczem paliw, popularnie zwanym „uzupełniaczem” silnika i paliw. Niemniej nalezy pamietać, że Xbee jest naturalną biotechnologią, a nie dodatkiem chemicznym. Wykorzystuje on możliwości określonych enzymów (naturalne białka) wpływania na strukturę cząstek węglowodorowych i poprawia ich właściwości. Wynikiem tego działania jest znaczące obniżenie emisji gazów cieplarnianych i innych zanieczyszczeń, jak również poprawa wykorzystania energii wzbogaconego paliwa.

Wiecej informacji można znaleźć w Opis Techniczny.

Instrukcja stosowania: Xbee należy dodawać w stosunku 1 do 4,000 podczas napełniania zbiornika. Inne dozowanie Xbee nie wpływa w żaden sposób negatywnie na silnik (bez względu na jego rodzaj). Zaleca sie dodawać Xbee przed napełnieniem zbiornika.

Środel do oczyszczacz paliwa Xbee jest doskonałym dyspersantem, usuwa szlam i osady wywołane nadmiernym stosowaniem standardowych dodatków lub używaniem paliwa złej jakości. Po pierwszym użyciu dodatku enzymatycznego Xbee w paliwie mocno zanieczyszczonym może wystapić zapychanie się filtrów.

Więcej wiadomości na Facebooku