Our websites
Our websites
International/English
Belgie
Deutschland
España
France
Nederland
Schweiz
Sverige
+48 (0) 58 553-26-06 info@xbee.com.pl ul. Nadmorska 17 | PL-80341 Gdansk
XBEE Enzyme Fuel Technology www.xbee.com
XBEE Fuel Technology Germany GmbH www.xbeefuel.de Xbee Shop
XBEE España www.xbee.es
XBEE Benelux www.xbeebenelux.nl
Smart Energy Sweden AB www.xbee.se

„Naturalny dodatek Xbee do paliw jest najbardziej wydajną i najtańszą kombinacją korzyści !”

POCHODZENIE I SKŁAD PRODUKTU

Skład:
Enzym organiczny rozprowadzony w rozpuszczalniku organicznym. Zawiera 99.5% nafty i 0.5% enzymu wyekstrahowanego z liści pewnych drzew.

Właściwości fizyczne i chemiczne:

  • Aspekt > ciecz transparentna
  • Kolor > bezbarwna
  • Zapach > lekki zapach rozpuszczalnika, nafty
  • Punkt wrzenia > 177°C (760 mmHg)
  • Punkt zapłonu > 82°C (Closed cup)
  • Gęstość > 0.795 to 15°C

DZIAŁANIE

Chcąc podsumować jednym zdaniem działanie dodatku Xbee do paliw, należy stwierdzić iż efektem jego działania jest oczyszczenie i klarowanie paliwa w sposób naturalny i zrównoważony.
Enzymy zawarte w dodatku Xbee do paliw osłabiają strukturę e of cząsteczek węglowodorowych, szczególnie wieloatomowe węglowodory aromatyczne (PAH), ułatwiając reakcję węgla i absorbcję tlenu podczas procesu spalnia tym samym ograniczają tworzenie się osadów i cząstek węgla poprzez kompletne spalanie.

INSTRUKCJA UŻYCIA

Ratio:
Rekomendowana dawka to (1: 4000) tzn. 1 litr dodatku Xbee na 4000 litrów paliwa.

Zgodność:
Dodatek enzymatyczny Xbee jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami paliw pochodzących z destylacji ropy naftowej typu Diesel, etylina, olej grzewczy, paliwo ciężki, Biodiesel, Bioetanol, oleje pochodzące z recyklingu.

Metoda aplikacji:
Wskazanym jest aby wlać dodatek enzymatyczny Xbee do zbiornika ciężarówki, autobusu, etc. lub do zbiornika głównego statku przed zatankowaniem paliwa co wspiera lepsze jego zmieszanie w paliwie.

OPAKOWANIA

Enzymatyczny dodatek Xbee do paliwa jest dostępny w różnych opakowaniach poczynając na 0,5L butelce a skończywszy na dużych zbiornikach typu isotainer:

  • 250- & 450-ml butelka dedykowana do jachtów i samochodów;
  • 5- & 20-l pojemniki przeznaczone dla małych statków, autobusów, ciężarówek, traktorów, etc.;
  • 208-l beczki ( są to zarazem najbardziej ekonomiczne w zakupie ilości ) przeznaczone są dla dużych konsumentów paliw jak duże statki (promy, trawlery, holowniki i pogłębiarki).

FAQ

Kto produkuje Xbee?
Skoncentrowany enzym został wynaleziony w japońskim laboratorium przez zespół Dr. Shinji Makino. naturalny enzymatyczny dodatek Xbee do paliw jest produkowany przez GTR Incorporated. Posiadają oni międzynarodowe prawa do produktu. Ta firma znajduje się w Kalifornii (USA).

Jakie korzyści daje stosowanie Xbee?
Przede wszystkim poprawia jakość paliwa. Następnie kompletnie czyści Twoje zbiorniki jak również cały system paliwowy silnika łącznie z wydechem. I, jako bezpośrednia konsekwencja w/w procesu czyszczenia, spada zużycie paliwa…

Więcej wiadomości na Facebooku