Siedziba główna XBEE
Siedziba główna XBEE
Inne języki i kraje
+352 691 6689 69 info@xbee.com Dumontshaff · L-3841 Schifflange

„Naturalny dodatek Xbee do paliw jest najbardziej wydajną i najtańszą kombinacją korzyści !”

POCHODZENIE I SKŁAD PRODUKTU

Skład:
Enzym organiczny rozprowadzony w rozpuszczalniku organicznym. Zawiera 99.5% nafty i 0.5% enzymu wyekstrahowanego z liści pewnych drzew.

Właściwości fizyczne i chemiczne:

  • Aspekt > ciecz transparentna
  • Kolor > bezbarwna
  • Zapach > lekki zapach rozpuszczalnika, nafty
  • Punkt wrzenia > 177°C (760 mmHg)
  • Punkt zapłonu > 82°C (Closed cup)
  • Gęstość > 0.795 to 15°C

DZIAŁANIE

Chcąc podsumować jednym zdaniem działanie dodatku Xbee do paliw, należy stwierdzić iż efektem jego działania jest oczyszczenie i klarowanie paliwa w sposób naturalny i zrównoważony.
Enzymy zawarte w dodatku Xbee do paliw osłabiają strukturę e of cząsteczek węglowodorowych, szczególnie wieloatomowe węglowodory aromatyczne (PAH), ułatwiając reakcję węgla i absorbcję tlenu podczas procesu spalnia tym samym ograniczają tworzenie się osadów i cząstek węgla poprzez kompletne spalanie.

INSTRUKCJA UŻYCIA

Ratio:
Rekomendowana dawka to (1: 4000) tzn. 1 litr dodatku Xbee na 4000 litrów paliwa.

Zgodność:
Dodatek enzymatyczny Xbee jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami paliw pochodzących z destylacji ropy naftowej typu Diesel, etylina, olej grzewczy, paliwo ciężki, Biodiesel, Bioetanol, oleje pochodzące z recyklingu.

Metoda aplikacji:
Wskazanym jest aby wlać dodatek enzymatyczny Xbee do zbiornika ciężarówki, autobusu, etc. lub do zbiornika głównego statku przed zatankowaniem paliwa co wspiera lepsze jego zmieszanie w paliwie.

OPAKOWANIA

Enzymatyczny dodatek Xbee do paliwa jest dostępny w różnych opakowaniach poczynając na 0,5L butelce a skończywszy na dużych zbiornikach typu isotainer:

  • 250- & 450-ml butelka dedykowana do jachtów i samochodów;
  • 5- & 20-l pojemniki przeznaczone dla małych statków, autobusów, ciężarówek, traktorów, etc.;
  • 208-l beczki ( są to zarazem najbardziej ekonomiczne w zakupie ilości ) przeznaczone są dla dużych konsumentów paliw jak duże statki (promy, trawlery, holowniki i pogłębiarki).

FAQ

Kto produkuje Xbee?
Skoncentrowany enzym został wynaleziony w japońskim laboratorium przez zespół Dr. Shinji Makino. naturalny enzymatyczny dodatek Xbee do paliw jest produkowany przez GTR Incorporated. Posiadają oni międzynarodowe prawa do produktu. Ta firma znajduje się w Kalifornii (USA).

Jakie korzyści daje stosowanie Xbee?
Przede wszystkim poprawia jakość paliwa. Następnie kompletnie czyści Twoje zbiorniki jak również cały system paliwowy silnika łącznie z wydechem. I, jako bezpośrednia konsekwencja w/w procesu czyszczenia, spada zużycie paliwa…

Więcej wiadomości na Facebooku