Our websites
Our websites
International/English
Belgie
Deutschland
España
France
Nederland
Schweiz
Sverige
Việt Nam
+48 (0) 58 553-26-06 info@xbee.com.pl ul. Nadmorska 17 | PL-80341 Gdansk
XBEE Enzyme Fuel Technology www.xbee.com
XBEE Benelux www.xbee.nl | www.xbee.be
XBEE Fuel Technology Germany GmbH www.xbeefuel.de XBEE Shop
XBEE Ibérica www.xbee.es
XBEE Benelux www.xbee.nl
Smart Energy Sweden AB www.xbee.se
2K Technology & Trading www.xbee.vn

„Xbee eliminuje osady i bakterie ze zbiorników paliwa!”

Oczyszczanie zbiorników paliwa i eliminacja bakterii

Enzymy zawarte w dodatku do paliw Xbee oslabiają strukturę cząstek węglowodorów w paliwach, szczególnie wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (PAH polinuclear aromatic hydrocarbons), ułatwiając reakcję węgla i absorpcję tlenu w procesie spalania, ograniczając tworzenie się osadów i cząstek węgla poprzez kompletniejsze spalanie.Dodatek do paliw Xbee usuwa wodę, przez co minimalizuje tworzenie się nieorganicznych osadów i szlamu w zbiornikach. Enzymatyczny dodatek Xbee redukuje również obecność asfaltenów psujących paliwo.

Enzymy Xbee są silnymi naturalnymi surfaktantami i dyspergatorami. Szkodliwe zanieczyszczenia takie jak bakterie, szlam, grzyby oraz pleśnie nie przywierają do ścian zbiorników i systemu paliwowego silnika. Powstałe mikroskopijne cząstki są spalane a większe zanieczyszczenia są usuwane poprzez filtrowanie. Eliminacja wszystkich zanieczyszczeń mikrobiologicznych zmniejsza możliwość korozji zbiorników paliwa, pomp i wtryskiwaczy. A niejako przy okazji filtry paliwa są czystsze a obciążenie wirówek znacznie spada.

Dodatek do paliw Xbee neutralizuje i kontroluje tworzenie się tlenków siarki w procesie spalania, co znacząco redukuje powstawanie kwasu siarkowegp i jego korozyjny wpływ na elementy silnika.Końcowym efektem stosowania paliw z dodatkiem Xbee jest utrzymanie zbiorników i systemu paliwowego w stanie tak czystym jak nowe oraz eliminacja wszystkich osadów wegla i sadzy w silniku i układzie wydechowym.

Więcej wiadomości na Facebooku