Siedziba główna XBEE
Siedziba główna XBEE
Inne języki i kraje
+352 691 6689 69 info@xbee.com Dumontshaff · L-3841 Schifflange

„Środek czyszczący wtryskiwacze i wnętrza silników – rozpoznawany przez głównych producentów silników!”

Naturalny skład dodatku do paliw Xbee jest nieszkodliwy dla wszystkich silników. Dodatek Xbee jest, co do właściwości, „wyjątkowo podobny do paliw”, wskutek czego współpracuje ze wszystkimi typami silników.

Dla pojazdów lekkich i ciężkich (auta, ciężarówki, autobusy, pojazdy techniczne, pojazdy i urządzenia rolnicze, etc.), nasz enzymatyczny dodatek Xbee do paliw wypełnia standardy opracowane przez CEC.
Co-ordinating European Counciljest wypracowanie testów wydajności paliw, smarów i innych płynów. Ta Europejska Organizacja Ratingowa jest uznana przez ponad 50-ciu producentów aut i pojazdów, koncerny naftowe i producentów paliw. Prodrive, jako laboratorium umiejscowione w Anglii, przeprowadziło dwa ze swoich testów z użyciem enzymatycznego dodatku Xbee do paliw. CEC F-23-A-01 dla silników diesela i CEC F-05-A-93 dla silników benzynowych.

Podejście do tego zagadnienia w gospodarce morskiej jest zgoła inne jako, że producenci silników okrętowych są bardzo ostrożni co do użycia dodatków do paliw. Dodatek enzymatyczny Xbee do paliw jako pierwszy został poddany złożonym badaniom, analizom przez DNV. Det Norske Veritas jest miedzynarodowym towarzystwem klasyfikacyjnym, które dogłębnie przeanalizowało biotechnologię Xbee , skład chemiczny. Badania te zademonstrawały, że ten oparty na naturalnym enzymie produkt (Xbee) nie stanowi zagrożenia dla silników okrętowych i ich komponentów.
Użytkownicy Xbee poczują się jeszcze pewniej wiedząc iż producenci silników tacy jak Wärtsilä Finland Oy i ich oddział silników dwusuwowych w Szwajcarii,jak również Caterpillar Motoren GmbH dla swoich silników Cat i MaK, wystosowały list nie wnoszący sprzeciwu lub nawet rekomendujący używanie enzymatycznego dodatku Xbee do paliw. Listy te zosatły poprzedzone długotrwałymi obserwacjami.

Więcej wiadomości na Facebooku