Siedziba główna XBEE
Siedziba główna XBEE
Inne języki i kraje
+352 691 6689 69 info@xbee.com Dumontshaff · L-3841 Schifflange

EKSPLOATAJCA I
CZYSZCZENIE

Glówną zaletę stosowania dodatku do paliw Xbee można ująć jednym zdaniem: enzymatyczny dodatek do paliw oczyszcza w naturalny sposób paliwa, doprowadzając w konsekwencji do kompletnego oczyszczenia silnika.

OSZCZEDNOŚCI I
ZUŻYCIE PALIWA

Xbee czyszcząc układ poprawia osiągi silnika i jakość spalania. W konsekwencji koszty serwisu silnika i zużycie paliwa spadają w znaczącym stopniu !

EMISJA GAZÓW I
ZAPYLENIE

Naturalny dodatek Xbee do paliw polepsza spalanie paliw i pomaga zredukować piętno jakie silniki na paliwa płynne wywierają na środowisko. Emisja gazów jest znacząco zredukowana: CO, CO2, NO, NOx, SOx, cząstki stałe, etc.

Chcesz wiedzieć więcej?

WIKIBEE w serwisie Xbee udostępnia prawie całą dokumentację techniczną, certyfikaty, referencje i raporty z testów…

… jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub e-mailem.

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

Napisz do nasIMO ustala datę 2020 r., Zgodnie z którą statki powinny spełniać wymagania dotyczące oleju opałowego o niskiej zawartości siarki

a my wrócimy do Ciebie tak szybko, jak tXBEE jest tutaj, aby pomóc wszystkim właścicielom statków i czarterującym oczyścić systemy paliwowe i utrzymać je w czystości!o możliwe.

Więcej wiadomości na Facebooku